Zomerpakkettenactie Stichting Present

Berichtenarchief

De zomer is een heerlijke tijd met vakanties, leuke uitjes, ijsjes eten, van de glijbaan in het zwembad en ga zo maar door. Maar wat doe je als gezin als er geen geld is om deze dingen te doen? Stichting Present Zwolle organiseert de zomerpakkettenactie om de zomer voor een aantal van deze gezinnen een beetje zonniger te maken.

U kunt zich opgeven om een pakket te maken. Hierbij bepaalt u zelf wat u daaraan wilt uitgeven. Stichting Present hanteert € 50,00 als richtprijs. U krijgt een gezin toegewezen, met informatie over de gezinssamenstelling en eventuele wensen. U maakt het pakket (denk aan kaartjes voor een uitje of zomerse spelletjes of iets te lezen) en brengt het langs bij het gezin. De diaconie beveelt deze actie van harte bij u aan!  De diakenen van Advents- en Oosterkerk zullen ook verschillende pakketten samenstellen. Kijk voor meer informatie op https://stichtingpresent.nl/zwolle/zomerpakkettenactie/. Opgave voor 30 mei.

Meer nieuws

Berichtenarchief

Campagne: Welkom in de kerk

In de kerk maken we ons op voor een nieuw seizoen. Fijn dat we elkaar, zonder beperkingen, kunnen ontmoeten in de kerk. Onze kerkdeuren staan voor iedereen dus wagenwijd open en dat laten we alle Zwollenaren graag weten! De Protestantse Gemeente Zwolle start morgen daarom de campagne ‘Welkom in de kerk’. U gaat de advertenties…

Berichtenarchief

Met Jezus aan tafel

Er is iets meer nieuws over de opnames van de talkshow van zondag 6 November 2022 om 9.30 uur in de Adventskerk in Zwolle-Zuid. De gasten voor de show zijn bekend hoewel er natuurlijk altijd een mystery guest aan kan schuiven. In ieder geval komen langs: Eric Trump, inderdaad de zoon van, Maria (van het…

Berichtenarchief

Blog van 16 juni: Kerk in tijden van corona

In deze turbulente tijd schrijven de vijf beroepskrachten van het cluster Adventskerk-Oosterkerk dagelijks een blog. Van maandag tot en met vrijdag bloggen zij om beurten. Ter bemoediging, inspiratie, voor saamhorigheid. We plaatsen de nieuwe blog telkens bovenaan; de eerdere blogs zijn eronder te lezen. 16 juni – Dirk Jan Steenbergen: Coronacake  en coronakilo’s Ik heb…