Programma van startzondag op 10 september

Op zondag 10 september vieren we als cluster van Oosterkerk en Adventskerk in gezamenlijkheid de start van het kerkelijk jaar tijdens startzondag op een locatie net buiten Zwolle (de tuin van de familie Nicolaij aan de Jan van Arkelweg 7 te Zwolle). Om 10.30 uur starten we met een openluchtdienst (met daaraan voorafgaand om 10.00 uur een kop koffie of thee; meer info over de dienst vind je hier). Aansluitend aan de dienst is er ruimte voor ontmoeting tijdens een kort middagprogramma en een muzikale lunch. Ook voor de kinderen en de tieners zal er het nodige te doen zijn. Wat en hoe precies verklappen we nog niet maar het programma heet ‘ga mee naar het land van belofte’ en er is in ieder geval een springkussen. Om 14.00 uur is het allemaal afgelopen.    

Meer nieuws

Berichtenarchief

Vrijwilligersavond 2019

Samen zijn we gemeente van God. Dit wordt mogelijk gemaakt door de vele vrijwilligers die allemaal verschillende taken uitvoeren. Voor hen organiseert de kerkenraad een gezellige avond op donderdag 16 mei of vrijdag 24 mei. Voert u vrijwilligerstaken uit in onze gemeente, houdt dan alvast één van deze avonden vrij. Binnenkort volgt meer informatie. Het…

Berichtenarchief

Kindermoment in de viering van 7 maart

Bij iedere viering in de komende kerkdiensten in de veertigdagentijd beginnen we met een kort kindermoment. Er zijn dan 2 kinderen in de dienst aanwezig. Daarna wordt verwezen naar een podcast, die door Kind op Zondag wordt aangeboden. Die podcast is een verhaal dat kinderen thuis kunnen beluisteren. Je kunt de podcast hieronder starten.

Berichtenarchief

Wie wandelt er mee?

Op een aantal zondagen verspreid door het jaar wordt er van 14:30 tot 16:30 uur gewandeld met bewoners van de Kievitsbloem. We verzamelen altijd om 14.30 uur bij de Kievitsbloem. Er wordt een wandeling gemaakt door de buurt, naar Zandhove of naar de IJssel. Daarna wordt er gezamenlijk, koffie of thee gedronken met iets lekkers…