Uitgangscollecte zondag 29 september: Stille armoede

Berichtenarchief

We leven in een welvarend land met goede voorzieningen, maar helaas zijn er altijd mensen die buiten de boot vallen. Door allerlei oorzaken kunnen zij het hoofd niet boven water houden. De diaconie van onze kerk weet ervan en staat voor hen klaar. Dit gebeurt in nauwe samenwerking met andere organisaties. Mensen in armoede schamen zich ervoor en praten er liever niet over. Vandaar: stille armoede.

De diaconie wil hen vooruithelpen met het oog op een nieuw perspectief. Daarbij is alle mogelijke ondersteuning nodig: in menskracht en in geld. Deze collecte draagt daaraan bij. Helpt u mee? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met diaconaal consulent Wim van Ree: consulent@diaconiezwolle.nl tel. 06-10186422.

Meer nieuws

Berichtenarchief

Zondag 3 mei – Tips voor gezinnen, kinderen en jongeren

Zondag helaas weer geen viering met kinderen in de kerk. Wel een korte viering online. Ik heb een aantal ideeën en tips bij elkaar gezet om zondag als gezin, of op een andere manier met kinderen en jongeren, in gesprek te gaan rond de Bijbel. Verbonden met elkaar, met God en met de gemeente, op…

Berichtenarchief

Zondag 29 maart – Tips voor gezinnen, kinderen en jongeren

Zondag helaas weer geen viering met kinderen in de kerk. Wel een korte viering online. Ik heb een aantal ideeën en tips bij elkaar gezet om zondag als gezin, of op een andere manier met kinderen en jongeren, in gesprek te gaan rond de Bijbel. Verbonden met elkaar, met God en met de gemeente, op…

Berichtenarchief

Online viering Oosterkerk en Adventskerk Paaswake 11 april

Nu de vieringen van de eredienst niet meer in de kerk zelf kunnen plaatsvinden, hebben we de viering van de Paaswake online mogelijk gemaakt. Hans Tissink en Iemke Epema gaan in deze viering voor. De viering kunt u volgen door op de onderstaand beeld te klikken. Ter ondersteuning van de viering zijn de teksten in…