Seizoensafsluiting Inspiritual Link met BBQ gaat niet door!

Berichtenarchief

Vanwege te weinig aanmeldingen gaat de BBQ van de seizoensafsluiting van Inspiritual Link komende zondag helaas niet door.

Meer nieuws

Berichtenarchief

ZWO: Straatmeisjes in Ghana

De 40-dagentijd acties van de Adventskerk en Oosterkerk hebben het geweldige bedrag van € 3100 opgebracht. Daarvoor onze hartelijke dank. De stenenactie wordt wegens succes verlengd tot 23 mei 2021. De groepen van de kindernevendienst uit beide kerken zullen tot Pinksteren de stenen laten rollen binnen onze gemeentes. Houd dus de kinderen in de gaten…

Berichtenarchief

Gezinszondag in de Adventskerk op 2 januari: op reis met de wijzen

De wijzen uit het Oosten waren na de herders de eersten die op kraamvisite waren bij Jezus, Maria en Jozef. Met de kinderen van de basisschool doen we een opdrachtenspel waarbij ze steeds wat te weten komen over deze wijzen. Bij mooi weer buiten, bij slecht weer in de verschillende zalen in SIO/Adventskerk. De ouders…

Berichtenarchief

Zomerpakkettenactie Stichting Present

De zomer is een heerlijke tijd met vakanties, leuke uitjes, ijsjes eten, van de glijbaan in het zwembad en ga zo maar door. Maar wat doe je als gezin als er geen geld is om deze dingen te doen? Stichting Present Zwolle organiseert de zomerpakkettenactie om de zomer voor een aantal van deze gezinnen een…