Gezin op zondag 13 september

Berichtenarchief

Zondag 13 september (startzondag) is er een Gezin op Zondag activiteit in het park ‘de schellerdriehoek’ in Zwolle-Zuid. Het thema is schatzoeken (met pannekoekenlunch). We starten om 11.00 uur met limonade en koffie. Locatie: Speelpark Schellerdriehoek. We verzamelen bij de grote picknicktafel.

Neem je vriendjes en vriendinnetjes mee!! Extra informatie bij Dirk Jan Steenbergen email: steenburger@kpnmail.nl.

Meer nieuws

Berichtenarchief

Kindermoment in de viering van 28 februari

Bij iedere viering in de komende kerkdiensten in de veertigdagentijd beginnen we met een kort kindermoment. Er zijn dan 2 kinderen in de dienst aanwezig. Daarna wordt verwezen naar een podcast, die door Kind op Zondag wordt aangeboden. Die podcast is een verhaal dat kinderen thuis kunnen beluisteren. Je kunt de podcast hieronder starten.

Berichtenarchief

Slaapzaktie voor Oekraïne

MYzwolle zoekt samen met de Oekraïense School veel slaapzakken en warme kleren voor Oekraïne! We gaan voor meer dan 1.000 stuks! De winter gaat namelijk beginnen. In Oekraïne betekent dat veel regen, sneeuw en kou. SLAAPZAKKEN, WINTERJASSEN, DEKBEDDEN EN DEKENS zijn van harte welkom. U kunt deze inleveren op de volgende inzamelpunten: Oekraïense School Zwolle,…

Berichtenarchief

ZWO: Straatmeisjes in Ghana

De 40-dagentijd acties van de Adventskerk en Oosterkerk hebben het geweldige bedrag van € 3100 opgebracht. Daarvoor onze hartelijke dank. De stenenactie wordt wegens succes verlengd tot 23 mei 2021. De groepen van de kindernevendienst uit beide kerken zullen tot Pinksteren de stenen laten rollen binnen onze gemeentes. Houd dus de kinderen in de gaten…