Dankjewel – avond Adventskerk

Berichtenarchief

Op 16 mei en 24 mei verzamelden zich gemiddeld 60 vrijwilligers per avond. Meer dan 120 vrijwilligers met heel verschillende talenten die zich allemaal inzetten voor onze gemeente. Iets om dankbaar voor te zijn!

Na genoten te hebben van een heerlijk en goed verzorgd chinees buffet werd er in meerdere teams, het van oorsprong Franse spel, jeu de boules gespeeld. Jeu de boules is een laagdrempelig spel dat iedereen kan spelen. De grote ballen bij het kleine balletje gooien, dat hoef je niet drie keer uit te leggen. Terwijl sommigen aanstormend talent bleken te zijn, was het voor anderen best lastig om de spelregels te volgen. Maar je kunt het spel dan ook fanatiek spelen en ook heel rustig! Tussendoor is er ook nog genoeg tijd over om gezellig met elkaar in gesprek te gaan. Een geslaagde avond, mede dankzij de begeleiding van de vrijwilligers van het Zuiderboeltje.