Ambassadeur gezocht voor Hetvakantiebureau

Berichtenarchief

De Adventskerk is op zoek naar een ambassadeur voor Hetvakantiebureau. Taak is om de activiteiten van Hetvakantiebureau onder de aandacht te brengen van gemeenteleden. De werkzaamheden concentreren zich in het voorjaar: brochures vernieuwen en ophangen in de Adventskerk, deelnemen aan de Diaconale markt en in sommige gevallen gemeenteleden uitleg geven over de mogelijkheden voor een vakantie.

Een steeds groter aantal gemeenteleden gaat mee op reis en is daarover heel enthousiast. Ondersteuning bij de aanmelding kost weinig tijd want de meeste mensen weten de aanvraagformulieren zelf in te vullen. Onze gemeente levert meerdere zorgvrijwilligers waarvan één er wel wil meedoen aan de ambassadeursactiviteiten maar dit echter niet alleen wil doen. We zijn dus op zoek naar nog iemand.

Eén keer per jaar komen de ambassadeurs en de andere vrijwilligers samen in Hydepark in Doorn, voor evaluatie van het afgelopen jaar en om bekend te raken met eventuele nieuwe ontwikkelingen voor het komende jaar. Een ongelooflijk leuke bijeenkomst!

Zoekt u nog een leuke activiteit die veel voldoening geeft en een beperkte hoeveelheid tijd kost, dan is dit uw kans. Neem contact op met Anne Feima, tel. 06 466 76 396, email: anne.feima@kpnplanet.nl. Zie ook de informatie over Hetvakantiebureau op https://adventskerk.nl/vakantiebureau/ en https://www.hetvakantiebureau.nl/.

Meer nieuws

Berichtenarchief

Blog van 24 maart: Kerk in tijden van corona

In deze turbulente tijd schrijven de vijf beroepskrachten van het cluster Adventskerk-Oosterkerk wekelijks een blog. Ter bemoediging, inspiratie, voor saamhorigheid. 24 maart: Iemke Epema – Voorjaar Het licht vlaagt over ’t land in stoten wekkend het kort en straf geflonker der blauwe wind-gefronsde sloten; het gras gloeit op, dooft uit, is donker. Twee lammren naast…

Berichtenarchief

Blog van 10 juni: Kerk in tijden van corona

In deze turbulente tijd schrijven de vijf beroepskrachten van het cluster Adventskerk-Oosterkerk dagelijks een blog. Van maandag tot en met vrijdag bloggen zij om beurten. Ter bemoediging, inspiratie, voor saamhorigheid. We plaatsen de nieuwe blog telkens bovenaan; de eerdere blogs zijn eronder te lezen. 10 juni – Nelleke Eygenraam: Toch maar weer haiku’s Zondag Vroeg…

Berichtenarchief

Uw bijdrage voor de solidariteitskas?

Solidariteitskas Een kerkelijke gemeente is een kostbare plek. Het is een plek waar mensen God kunnen ontmoeten, voor elkaar kunnen zorgen en van betekenis kunnen zijn voor hun omgeving. Om dit goed te kunnen doen zijn er niet alleen ideeën en mensen maar ook financiële middelen nodig. En dat is nu net waar het bij…